Praktické informace

Koncerty se odehrají v upravené části areálu Festivalparku v Hradci Králové v otevřeném šapitó, nepřízně počasí se netřeba obávat.

Těšte se také na příjemné posezení v areálu, kvalitní gastro zónu a bary.
Přijíždíte z větší dálky, nebo chcete koncert spojit s výletem? Máme připravené parkoviště i prostor na stanování.
Vstupenky v prodeji na Goout.net nebo v Trafice Non Stop v hotelu Grand (zastávka u Adalbertina).

DŮLEŽITÉ ČASY 

Pokladna & akreditace: 18:00- 22:00

Festivalový areál: 18:00 – 23:00 

Časy konání koncertu najdete v záložce jednotlivých akcí.

 

MÍSTO KONÁNÍ

Koncerty v rámci série Léto v parku probíhají ve Festivalpark, Letiště 38, Hradec Králové – Věkoše. GPS vstupu do areálu: https://goo.gl/maps/gyHTLMV9UKdZFFc2A

 

DOPRAVA

MHD -> linka č.15 zastávka “Správčice”. 

18:03, 18:39, 19:44 zastávka Adalbertinum směr Panelárna, vystupujte na zástávce Správčice (NEVYSTUPUJTE NA STANICI LETIŠTĚ!)

 

AUTEM

Parkování je na místě zdarma, přesné umístění naleznete na mapě (GPS vjezdu na parkoviště: https://goo.gl/maps/gyHTLMV9UKdZFFc2A)

NA KOLE

U brány festivalu pro Vás máme připraveny stojany na kola, které jsou v blízkosti naší security zóny (GPS vjezdu do areálu: https://goo.gl/maps/gyHTLMV9UKdZFFc2A).

MÍSTO PRO STAN

Glamp 360 spojuje svobodu kempu a pohodlí glampingového ubytování. Pro cyklisty, karavany, obytňáky, motorkáře, výletníky, cestovatele a cestovatelky, páry, rodiny i partičky. 
Kde si u nás můžete rozbalit spacák?
Ve velkém a vzdušném „teepee“ Chill Village.
Ve vlastním stanu.
Na vybraném místě ve vlastním karavanu nebo v obytném autě.
Už máte vybráno? Rezervujte si místo na: rezervace@glamp360.cz
Bližší informace najdete na https://linktr.ee/Glamp360
 

PARKING

Parkování bude pro návštěvníky koncertu na místě připraveno zdarma dle mapy areálu.

 

VSTUPENKY

Vstupenky zakoupené přes GoOut.net stačí předložit v chytrém telefonu bez nutnosti vytištění. Přesvědčte se, že váš telefon nemá poškozený displej, pokud ano, vstupenka se nenačte a v tom případě raději mějte po ruce vstupenku vytištěnou. 

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kupování vstupenek od překupníků či na sociálních sítích – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtecím zařízením a jejich opětovné použití není možné.

AKREDITACE & GUESTLIST (volný vstup)

Akreditace a guestlist naleznete u vstupu do areálu, budou otevřeny od 18:00. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti. V případě zájmu o akreditaci či fotopass pro média pište na anna@ameba.cz

 

PODMÍNKY VSTUPU / TESTOVÁNÍ COVID

V rámci bezpečnostních opatření proti COVID-19 musí návštěvníci splnit jednu ze tří podmínek a doložit písemným potvrzením: 

– plně dokončené očkování a uplynutí 14 dní po poslední dávce

– mít do 180 dnů od prodělání onemocnění COVID-19

– doložit negativní antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní PCR test ne starší 7 dní

Tipy na nejbližší testovací místa:

www.hradeckralove.org/testovani/ms-29130/p1=29130

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PROTI COVID-19 

Z důvodu protiepidemických opatření vás žádáme o dodržování 2m rozestupů. Pokud nebudete dodržovat 2m rozestupy, jste povinni nosit respirátor. Vzhledem k tomu, že akce je venkovní, můžete tančit bez omezení.

 

OBČERSTVENÍ

V areálu budou k dispozici bary a občerstvení. Během koncertu Jaromíra Nohavici bude s ohledem na klidnou atmosféru občerstvení uzavřeno. Děkujeme za pochopení

 

VRATNÉ KELÍMKY

Abychom ušetřili životní prostředí, zavádíme i na této akci zálohované kelímky. Záloha na jeden kelímek bude 50 Kč. Při nákupu dalšího pití, bude každý kelímek vyměněn za čistý (pokud si chcete kelímek schovat, vezměte si ho s sebou). Kelímky je možné vracet na barech. Poškozené kelímky nelze vykoupit.

 

ŠATNA

V areálu není k dispozici šatna ani lockerboxy. Prosíme všechny návštěvníky, aby si na akci vzali pouze nejnutnější věci.

 

TOALETY

Rozmístění toalet naleznete na mapě.

 

PRVNÍ POMOC

V areálu bude přítomna zdravotnická služba.  Areálem bude procházet také ochranka a hasiči, zajišťující bezpečí nás všech. Jakýkoliv problém prosím okamžitě nahlaste naší ochrance.

 

ZTRÁTY & NÁLEZY

Nalezené věci budou umístěny u vstupu na akci či později zveřejněny na sociálních sítích i s kontaktem. 

 

ZÁKAZY & UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv pití, jídlo, zbraně, fixy, omamné látky, pyrotechniku, laserová ukazovátka, aerosolové spreje, deštníky, plechovky, plastové lahve, camelbacky či jakékoliv ostré předměty, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky. 

Psi a domácí zvířata: Vzhledem k našim zkušenostem z minulých akcí nebude na festival povolen vstup psům ani jiným zvířatům. Myslíme na komfort návštěvníků i jejich mazlíčků.

Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. 

Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. 

 

VĚKOVÉ OMEZENÍ / ZTP/P

Vstup do areálu akce je možný od 15 let. Návštěvníkům mladším 15 let bude umožněn vstup pouze v doprovodu zákonného zástupce. 

Vstup pro doprovod osob ZTP/P je zdarma.  Děti do 10 let jsou zdarma v doprovodu zákonného zástupce.