16. 7. 2021 – PSH – Zrušeno

od
Vážené fanynky, vážení fanoušci,
s lítostí oznamujeme, že na základě nepředvídatelných okolností jsme po dohodě s kapelou nuceni koncert PSH v Hradci Králové dne 16. 7. 2021 zrušit.
Peníze za vstupné vám bude automaticky vráceny v plné výši způsobem, jakým byla platba provedena. 
Děkujeme za pochopení
Tým Léto v parku

Co bude až nebude rap? Co bude až nebude PSH? PSH jsou jistotou a také definicí českého hiphopu, kterému udávají tvář už od začátku 90. let minulého století. Pod názvem Peneři Strýčka Homeboye se jejich založení datuje cca k roku 1991, kdy Orion píše první texty a o pár let později už je nahrává do instrumentálů od kamaráda ze sídliště, Shitnesse.

Poznává se také s dnešním DJem Wichem a v sestavě Orion, Vladimir 518 & DJ Richard vydávají první album PSH – Repertoár. Richard je posléze nahrazen mladým a dravým Trafikem, který přebírá i roli vrchního producenta a kapela chytá nový směr. Ucelený v té době na druhé desce Rap n Roll. Mezitím si Orion stíhá sólově odbočit ke svým Teritoriím, Vladimir se věnuje převážně aktivitám kolem vzniku labelu, Trafik se zabydluje v domovském Star Works studiu a pomalu ale jistě se připravuje půda pro třetí a zatím poslední album Epilog. Přívlastek poslední mu přísluší do dnes, i když spolu všichni 3 navzájem spolupracují v rámci ostatních projektů a další společnou desku kromě prohlášení v rámci Epilog proma, nikdy nevyloučili. Mezi lety 2010 a 2019 vychází řadu singlů mj. Fuck Off, Vice, Já to říkal…

PSH vydali na podzim roku 2019 svou “poslední” desku s názvem Debut.

Vzhledem k nutnosti kontroly splnění podmínek návštěvy akce, doporučujeme příchod do areálu v 18:00.

Při vstupu do areálu musíte splnit jednu ze tří podmínek (Covid pass, popř. písemné potvrzení): 

– 3 týdny od první dávky očkování
– mít do 180 dnů od prodělání onemocnění COVID-19
– negativní antigenní test ne starší 72 hod. nebo negativní PCR test ne starší 7 dní

Děkujeme za pochopení

ODKAZ NA WEB

FB UDÁLOST

VSTUPENKY

Video